עו”ד למכירת דירה

מכירת דירה בראש שקט

מכירת בית או דירה היא פעולה מורכבת למדי ועד לחתימה הסופית יש לעבור שלבים רבים שחלקם באחריותכם הבלעדית וחלקם תלויים בגורמים חיצוניים וכמובן באחריות רוכשי הבית. אותם שלבים יכולים להיות מלווים בבירוקרטיה אין סופית שבמהלכה תמצאו את עצמם מתעסקים במיסים ומסמכים שמעולם לא ידעתם שקיימים, שיתכן שכלל לא היה צורך שתשלמו ותמלאו. לכן הדבר הראשון שעושים כשניגשים לעסקת נדל”ן, היא לשכור את שירותיו של עו”ד למכירת דירה ונדל”ן. תפקידו של עו”ד למכירת בית הוא לדאוג עבורכם שהעסקה תתבצע בהתאם להנחיות החוקיות של המדינה, לוודא שאתם תרוויחו מהעסקה את המקסימום ולגרום לכך שהיא תתבצע במהרה על מנת שכל הצדדים יהיו מרוצים.

עו”ד למכירת דירה שעובד עבורכם

אם אתם רוצים להנות מעסקת נדל”ן בה זכויותיכם תיהנה מוגנות ושכל התשלומים ממנה יגיעו בזמן ובמלואם, עו”ד למכירת דירה יכול לעמוד לשירותיכם ולספק לכם שירות לאורך שלבי המשא ומתן, חתימת הרוכשים והעברת הרישומים על שמם. עורך דין למכירת דירה שעובד עבורכם יוודא תשלומי מיסים, יעבור מחסומים בירוקרטים ויעזור במקרה הצורך למנוע אנשי מקצוע אמינים בתחום הבנייה, שמאות וכדומה. ישנם גורמים רבים שעלולים למנוע ולעקב עסקאות נדל”ן כמו קבלנים, העיריה ואף שכנים והקונים עצמם. עורך דין למכירת בית ילחם בגורמים אלו במקומכם על מנת שאתם תוכלו להתעסק בנושאים אחרים דחופים לא פחות, אם והיו קשורים למכירה ואם לא ועל מנת שלא תצטרכו לשבור את הראש ועניינים בהם אתם לא מתמחים.

מה לחפש בעו”ד למכירת בית

שני הקריטריונים החשובים ביותר בחיפוש אחר עורך דין טוב, בכל נושא משפטי ובעסקאות נדל”ן בפרט, הם ניסיון וגישה שבאה לקראת הלקוח. כאשר לעו”ד למכירת דירה יש ניסיון בתחום ועבר של עשרות תיקים דומים, הוא ידע כיצד לגרום לתיק “לתקתק” ולהתקדם במהירות בזק אל החתימה הסופית. ככל שהניסיון עשיר יותר, כך שגורמים ואירועים בלתי צפויים יעברו בלי זעזועים, וניתן יהיה להמשיך בעסקה חיש מהר. וכן, עורך דין למכירת דירה צריך לעבוד בשבילכם, בעלי התיק, ולא עבור התיק עצמו. במשרד עורכי הדין יפת לוי ושות’ תמצאו עורכי דין מקצועיים ומנוסים במכירות נדל”ן עם עבר של מאות תיקים מוצלחים אשר באים לעבוד בשבילכם ולהעניק לכם את השירות האדיב ביותר. מחפשים עורך דין למכירת בית? צרו קשר עוד היום ליפת לוי ושות’ וזכו בשירות ברמה הגבוהה בישראל.

נשמח לעמוד לשירותכם!

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה בנושא מקרקעין ואנו נשיב בהקדם

דילוג לתוכן