רישום בית בטאבו

נמצאים לקראת סגירת עסקה לקניית דירה? 

רישום בית בטאבו הוא הכרחי על מנת לרשום את הדירה שלכם כשלכם באופן רשמי על פי החוק בישראל. התהליך דורש מכם הגשה של מסמכים כגון צו רישום ונסח חתום וכרוך בהתנהלות בירוקרטית מול לשכת המפקח ברשות המקרקעין. על מנת שתוכלו לעבור את התהליך בצורה מהירה וללא טעויות, אנחנו במשרד עורכי דין יפת לוי ושות’ מציעים לכם ליווי מלא לאורך כל התהליך עד להעברת הזכויות של הדירה או הבית באופן מלא לידיים שלכם.

איך מתבצע תהליך הרישום של דירה בבניין משותף?

רישום בית משותף מתבצע בפנקס הבתים המשותפים של המפקח על הרישום במקרקעין. אם אתם נמצאים לפני סגירת עסקה לקניית נכס, חשוב מאוד שתבדקו האם יש הערות אזהרה על הנכס ובדיקת בעלות. אנחנו במשרד עורכי דין יפת לוי ושות’ נסייע לכם ברישום בית משותף ונוסיף את המסמכים הרצויים כמו תקנון הדיירים של הבניין ומסמכים נוספים הדרושים לתהליך. במידה והבניין אליו אתם נכנסים הוא בניין חדש מקבלן, יש לעשות את התהליך בהתאם כאשר אנחנו נשמח לסייע לכם לאורך כל הדרך.

קביעת פגישה עם משרד עורכי דין לרישום בטאבו

אם קיבלתם החלטה לקדם את העסקה של הנכס, זה הזמן לקבוע פגישה עם הצוות המקצועי שלנו במשרד עורכי דין יפת לוי ושות’ ולהתחיל בתהליך הרישום של הנכס בטאבו. הרישום בטאבו הוא שלב קריטי ביותר בכל תהליך עסקת נדל”ן וצוות עורכי הדין שלנו נחשב למומחה בתחום.

מה העלות של רישום בטאבו לדירה לבית פרטי?

העלות של שירותי משרד עורכי הדין שלנו היא הוגנת ביותר ולוקחת בשקלול את כל התהליך מול המפקח של רישום המקרקעין. צוות עורכי הדין שלנו יהיה זמין עבורכם לכל שאלה או בקשה בתהליך עד לרישום הסופי של הנכס בטאבו.

רישום בית בטאבו עם משרד עו”ד יפת לוי

לתחילת תהליך רישום בית בטאבו עם צוות עורכי הדין המנוסה והמקצועי שלנו, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר והצוות שלנו יתאם עבורכם פגישה במשרדים שלנו במגדלי בסר או פגישה בזום. הניסיון והידע שלנו יעזור לכם לקדם את תהליך הרישום בצורה האופטימלית ביותר. 

נשמח לעמוד לשירותכם!

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה בנושא מקרקעין ואנו נשיב בהקדם

דילוג לתוכן