העברת בעלות דירה בטאבו

תחום המקרקעין במשפט האזרחי הוא תחום מורכב מאד ובעל השלכות קריטיות ומכריעות על חיי המעורבים בכך. הסיבה העיקרית היא שפשוט מדובר תמיד על סכומים מאד גדולים המעורבים בכך ועל החלטות שצריך לקחת מאד בזהירות משהו שלנו כישראלים קשה לעשות. אנחנו מאד אימפולסיבים בהחלטות שלנו, לפחות רובינו, ונוטים לקחת החלטות פזיזות לעיתים קרובות. אחד ההקשרים של זה היא להיכנס לעולם המקרקעין ללא ליווי מקצועי וראוי מצד משרד עורכי דין שמתמחה בתחום. 

אחת הפעולות השכיחות בעולם המקרקעין היא העברת בעלות בדירה בטאבו. אתם יכולים להיות מעורבים בכך מהצד שמעביר בעלות או מהצד שמקבל בעלות. מדובר על נכס שיכול להיות בעלות של אפילו כמה מליוני שקלים שעובר מצד לצד. זאת לא מכירת אוטו משומש. העברת דירה (ולא מדובר ברהיטים) זה עסק יקר ומורכב משפטית וההמלצה הטובה ביותר היא להצטייד במשרד עורכי דין מעולה. ישנן רבים אבל הייתי רוצה לציין משרד אחד שזאתי המומחיות הראשונה והיחידה שלו. עסקי מקרקעין. הכירו את יפת לוי ושות משרד עורכי דין ונוטוריון. משרד שאם אתם לפני העברת בעלות דירה בטאבו, כלומר, העברת דירה בטאבו או רישום זכויות במקרקעין, תרצו אותו לצידכם.

נשמח לעמוד לשירותכם!

למרות שלא מדובר על הליך משפטי מורכב מידי, מדובר כפי שציינתי על סכומים גדולים ועל נושא של תשלומי מיסים, תשלומי התחייבויות לרשויות המקומיות, בדיקת חובות עבר, הטלים שונים כמו הטלי השבחה, בעיות משפטיות אחרות שיכולות או לעכב או ממש להכניס אותכם לבעיות שלא ידעתם על קיומן וכויוצא בזה. אז כאמור, פעולת העברת דירה לבעלות אחרת היא עצמה פחות מורכבת אבל מאד חשוב ל”נקות את השולחן” מכל בעיה שיכולה לצוץ ולהכביד עליכם מאד בעתיד הן כרוכשים או הן כקונים. 

לכן אם אתם לפני העברת בעלות דירה בטאבו או רישום זכויות במקרקעין, פנו למשרד יפת לוי משרד עורכי דין ונוטוריון. קבעו פגישה אם ניתן (בגין המגבלות) או שוחחו בטלפון ותנו למשרד יפת לוי משרד עורכי דין ונוטוריון לקחת את אתו הליך העברת דירה בטאבו על עצמם וללות אותכם עד לסיומו המוצלח. אז לסיכום, אם אתם לפני הצורך לבצע העברת בעלות דירה בטאבו, פנו לקבלת הייעוץ והליווי הטובים ביותר. בהצלחה

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה בנושא מקרקעין ואנו נשיב בהקדם

דילוג לתוכן