עסקאות מכר במקרקעין

אחד התחומים המשפטיים המורכבים ביותר הוא תחום המקרקעין. תחום דיני המקרקעין הוא תחום רחב הנוגע לתקנות רבות ודורש ידע וניסיון רב על מנת להכיל כל מקרה משפטי הנוגע לעסקאות מכר במקרקעין. עורך דין מקצועי ובעל ניסיון בתחום, יכול להעניק לכם את הייעוץ והליווי המשפטי הרלוונטי לעסקת מכירה או קנייה של נכס אותה אתם מעוניינים לקדם.

עסקאות נדל”ן בדרך כלל מתייחסות לסכומי כסף גדולים ולכן החשיבות שלהן היא גבוהה הן למוכר הנכס והן לקונה הנכס. אם כן, ליווי משפטי של עורך דין לדיני מקרקעין הוא חשוב ביותר בכל עסקה הנוגעת לקנייה או מכירה של נכס נדל”ן.

ליווי משפטי לעסקאות מכר של בניינים  

עסקאות נדל”ן גדולות כמו עסקאות מכר של בניינים, דורשות ליווי משפטי מקצועי ביותר בעיקר כאשר מדובר על סכומים גבוהים כמו מכירה או קנייה של בניין שלם. במקרה של קבוצות רכישה לקניית בניין או מבנה מגורים משותף, עורך דין לדיני מקרקעין יכול לייצג את כל הגורמים השייכים לקבוצת הרכישה וללוות אותם עד לרגע סגירת העסקה לרכישת הנכס.

עסקאות מכר של בתים פרטיים

בית פרטי בישראל, ברוב האיזורים בארץ נחשב ליקר יותר מרכישה של דירה על אותו גודל של שטח. מכיוון שהעסקאות הללו מתייחסות להשקעה כספית גדול, עסקאות מכר של בתים פרטיים גם כן מומלץ לעשות רק עם עורך דין מקצועי ומנוסה בתחום דיני המקרקעין.

נשמח לעמוד לשירותכם!

ייעוץ משפטי לעסקאות מכר של דירות

לקבלת ייעוץ משפטי לעסקאות מכר של דירות, בתים פרטיים או בניינים, כדאי לכם לפנות כבר עכשיו למשרד עורכי דין יפת לוי ושות’! משרד עורכי דין יפת לוי ושות’ מלווה לקוחות מהמגזר הפרטי והמגזר העסקי בכל שלב של עסקאות מכר במקרקעין. צוות משרד עורכי דין יפת לוי ושות’ כולל עורכי דין מהשורה הראשונה בעלי ניסיון בסגירת עסקאות נדל”ן מורכבות ובניהול עסקאות נדל”ן של פרוייקטים גדולים להתחדשות עירונית.

עסקאות מכר במקרקעין בליווי משרד עו”ד יפת לוי ושות’

צוות משרד עורכי דין יפת לוי ושות’ מציע לכם לתאם פגישה כבר עכשיו בכדי לקדם את עסקת המקרקעין שלכם. עורך דין מומחה לדיני מקרקעין של המשרד ילווה אתכם בכל שלבי עסקת המכר עד לשלב חתימת ההסכם באופן סופי והעברת הזכויות בטאבו בצורה מלאה.

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה בנושא מקרקעין ואנו נשיב בהקדם

דילוג לתוכן