ייצוג ברכישה ומכירת מגרשים

בקנייה או רכישה של מגרש טמון פוטנציאל רווח גבוה במיוחד בעיקר בערים הגדולות בישראל. לפני כל עסקת מכירה או רכישה של שטח יש צורך לבצע בדיקות רבות וחשובות על מנת להבטיח את הזכויות של המוכר או הקונה של השטח. בין הדברים החשובים שיש לבדוק לפני עסקה כזו אפשר למצוא את הבדיקות הבאות:

  • בדיקת ייעוד הקרקע – האם היא קרקע חקלאית או קרקע שאפשר לבנות עליה? 
  • בדיקת רישום בעלי קרקע – האם קיים שיעבוד, הערות אזהרה, משכנתא?
  • בדיקת סכום היטל השבחה.
  • בדיקת המסמכים המקוריים של רכישת השטח.
  • בדיקה של עסקאות בשטחים הצמודים לשטח המיועד לקניה או מכירה – לצורך השוואת שווי מחיר.

קרקעות מופשרות לצורך בנייה  

כאשר הקרקע למכירה או לקנייה היא קרקע מופשרת לבנייה, הפוטנציאל הכלכלי הוא גבוה ביותר ובטווח זמן הקצר ביותר. ליווי משפטי של עורך דין מומחה בדיני נדל”ן הוא חשוב ביותר על מנת למצות את הפוטנציאל הכלכלי של הנכס בעת הקנייה או המכירה. עורך דין מומחה בתחום הנדל”ן יכוון וידריך את הקונה או את המוכר בכל עניין המיסוי והנושאים המשפטיים הכרוכים בעסקה כזו במטרה להביא לשמירה על האינטרס הכלכלי של אחד הצדדים בהסכם. 

ייעוץ משפטי מקצועי לעסקאות קומבינציה 

עסקאות הקומבינציה הן חלק נכבד בעסקאות רכישה ומכירה של מגרשים. בעסקאות קומבינציה היזם קונה מבעל המגרש את הזכויות על השטח ללא תשלום או תשלום חלקי ומעביר לו התחייבות להעברת זכויות ביחידות דיור חדשות אשר יוקמו על השטח המיועד לבנייה.

בכדי להתמודד עם מורכבותו של הסכם קומבינציה על כל היבטיו, מומלץ לפנות למשרד עורכי דין יפת 
לוי. משרד עורכי דין יפת לוי מלווה בעלי קרקעות ויזמים בעסקאות רכישה וקנייה של מגרשים בכל רחבי הארץ. 

צוות משרד עורכי דין יפת לוי הוא בעל ידע נרחב בייצוג רכישה ומכירת מגרשים בעסקאות מסחריות, עסקאות פרטיות ועסקאות קומבינציה ומציע לכם את שירותיו המקצועיים לכל עסקת נדל”ן הנוגעת למגרשים המיועדים למכירה. 

ייצוג ברכישה ומכירת מגרשים דרך משרד עורכי דין יפת לוי 

לפנייה לצוות משרד עורכי דין יפת לוי, השאירו את הפרטים שלכם באתר ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם עם מענה אישי ומקצועי לכל עסקת נדל”ן הרלוונטית אליכם

נשמח לעמוד לשירותכם!

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה בנושא מקרקעין ואנו נשיב בהקדם

דילוג לתוכן