הסכם חכירה

רוב קרקעות המדינה נמצאות בחכירה למנהל מקרקעי ישראל ואם אתם עומדים בפני רכישה של דירה או בית אתם מבינים כי הנכס מועבר לכם בחכירה, כדאי שתבינו מה זה אומר. הסכם חכירה למנהל מקרקעי ישראל למעשה שומר על הנכס ברשות גוף מדיני אשר יכול לבטל את החכירה במקרים קיצוניים של שימוש בשטח להשתלטות של גורמים עויינים למדינה. בכדי לשמור על הזכות של מדינת ישראל על הקרקע מונהגים בישראל הסכמי חכירה לשנים רבות אשר מתחדשים ברוב המקרים באופן אוטומטי.

הסכם מכר לקניית דירה

אם אתם עומדים בפני חתימה על הסכם מכר לקניית דירה והדירה מוצעת לכם לחכירה, כדאי שיהיה לכם ליווי של עורך דין מקצועי לדיני מקרקעין אשר יבדוק עבורכם את כל נושא החכירה מול מנהל מקרקעי ישראל.

ייעוץ משפטי להסכם נאמנות במקרקעין

מלבד חתימה על הסכמי חכירה, ניתן לרכוש נכס גם באמצעות הסכם נאמנות במקרקעין. הסכם זה מאפשר לקנות נכס עבור מישהו אחר, לדוגמא עבור ילד או ילד שלכם. הסכם נאמנות הוא אינו חוזה רגיל ועל כן, ייעוץ משפטי של עורך דין לדיני מקרקעין הוא חיוני ביותר בכדי לבדוק את החוזה לפני החתימה ולוודא כי הוא עומד בתנאים מבחינה משפטית של הסכם נאמנות.

הסכם נאמנות עורך דין מומלץ

בכדי לקבל ייעוץ משפטי מקצועי לסגירת עסקה בהסכם חכירה או בהסכם נאמנות עורך דין מקצועי של משרד עורכי דין יפת לוי ושות’ הוא הכתובת שלכם! משרד עורכי דין יפת לוי ושות’ מלווה מאות לקוחות בכל שנה מכל הארץ בשלבי רכישת נכס בהסכמי חכירה או נאמנות ונחשב לאחד המשרדים המקצועיים ביותר בארץ בתחום זה. עם צוות עורכי דין מנוסים ובעלי ידע רב, משרד עורכי דין יפת לוי ושות’ יסייע לכם להגיע לחתימת ההסכם כשכל הזכויות המגיעות לכם רשומות בסעיפי ההסכם.

נשמח לעמוד לשירותכם!

משרד עו”ד יפת לוי ושות’ מציע – ייעוץ משפטי להסכם חכירה

לייעוץ וליווי משפטי להסכמי מכירה וקנייה של נכס נדל”ן, התקשרו עכשיו למשרד עורכי דין יפת לוי ושות’ ותקבלו מענה מהיר ומקצועי לכל שלבי העסקה. צוות המשרד ישמח לסייע לכם בשלבי המשא ומתן ולבדוק עבורכם את סעיפי ההסכם בצורה מעמיקה על מנת לוודא כי כל ההסכמות שניתנו לכם בעל-פה אכן רשומות על כתב בחוזה המיועד לחתימה.

חייגו למספר הטלפון המופיע באתר ותאמו פגישה עם צוות המשרד לפני שאתם חותמים על החוזה הבא שלכם!

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה בנושא מקרקעין ואנו נשיב בהקדם

דילוג לתוכן