התנגדויות לתב”ע

התנגדויות לתב”ע הוא תחום ונושא שאפשר לכתוב עליו ספרים שלמים.  במאמר זה לא ניתן יהיה כמובן להיכנס לפרטי פרטים של התחום הזה שהוא חשוב מעין כמוהו אבל אנסה בשורות המערטות העומדות לרשותי להסביר על התחום באופן כללי ולהמליץ לכם על דרכי פעולה. 

תב”ע אלו הם ראשי התיבות של תכנון בנייה עירוני. כפי ששמתם לב בטח, אתם הגרים בעיר, העיר משתנה ומתפתחת כל הזמן. מנקודת המבט שלנו, מאד קשה להבחין בזה אבל אם תקחו נגיד רחפן ותתנו לצלם תמונה אחת ביום של כל העיר במשך נגיד חמש שנים ואחרי זה להסריט את אותן תמונות כסרט, תוכלו לראות את השינויים שעבור על אותו אזור מצולם ועל על כל העיר. אלו הן התב”ע. תוכניות בנייה עירונית שבאות לידי מימוש וביצוע. אך לפי שהן באותו לידי החלטה סופית בעירייה, העירייה מפרסמת אותן ונותנת לציבור את הזכות להתנגד לאותן תוכניות ממניעיו השונים. הזמן שניתן להעביר התנגדות מנומקת היא 60 יום מפרסום התב”ע. וההתנגדות הזאת נקראית התנגדות לתב”ע, התנגדויות לתוכניות בניה ובקיצור ובשם היותר מוכר, התנגדויות לתב”ע. זהו לא הליך משפטי כמו כלל ההליכים המשפטיים המוכרים אבל הוא חייב להיעשות בליווי משרד עורכי דין. בכדי לבצע התנגדות לתב”ע אתם חייבים להיות מלווים בעורך דין בעסקאות מקרקעין כי הרי מדובר על כך שהולכים לבצע עבודות תשתית של פינוי, בינוי, כבישים, בנייה של מבנים, משרדים, מסחר שישפיעו מאד על אזור מגוריכם אבל יותר מכך, על ערך הנכס שלכם ועל איכות חייכם.

נשמח לעמוד לשירותכם!

כך שעניין הוא קריטי עבורכם ועבור הנכס אותו אתם גם יום אחד תורישו לילדיכם. אז מיהו אותו עורך דין בעסקאות מקרקעין שכדאי לכם להכיר ולשכור? ובכן, הכירו את יפת לוי ושות משרד עורכי דין ונוטוריון. משרד הממוקם בבני ברק וחולש על כל אזור המרכז ומעבר אליו. התנגדויות לתוכניות בניה או התנגדויות לתב”ע הם המומחיות שלו. 60 היום שניתנים לכם עוברים מהר, יש לפנות בעוד מועד למשרדים כמו יפת לוי משרד עורכי דין ונוטוריון ואחרים בכדי להציג ממסך התנגדיויות תב”ע שלכם באופן הכי מקצועי ומכובד. 

 צרו אם כן קשר עם יפת לוי משרד עורכי דין ונוטוריון כי הרבה תלוי על הכף. 

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה בנושא מקרקעין ואנו נשיב בהקדם

דילוג לתוכן