חוזה שכירות לעסק

אחד הצעדים החשובים והמשמעותיים ביותר בדרך לפתיחת עסק הוא חתימה על חוזה שכירות לעסק.
צעד של פתיחת עסק מלווה בהמון התרגשות אך יחד עם זאת בהמון חששות ולבטים ולכן חשוב לדאוג למיצוי כל הזכויות בעת חתימה על חוזה שכירות מול חברה. 
חוזה שכירות לבית עסק, כמו גם חוזה שכירות מחסן, שונים מחוזה שכירות של דירת מגורים וחשוב להיות מודעים לכל הנושאים עליהם יש צורך להגיע להסכמה לפני חתימה על חוזה מסוג זה.
ברוב המקרים, בעל עסק עתידי או אדם הרוצה להשכיר נכס שבבעלותו, ישתמשו בשירותי עו”ד מקרקעין אשר ילווה את מי מהם בתהליך בהיבט המשפטי, החל ממשא ומתן על תנאי החוזה ועד לחתימה סופית של חוזה שכירות לעסק.

חתימה על חוזה שכירות לעסק:

בין אם אתה שוכר עסק ובין אם אתה המשכיר, חשוב לבצע חוזה שכירות מול חברה שיעגן את הזכויות והחובות של כל אחד מן הצדדים.
לפני פתיחת עסק וחתימה על חוזה שכירות לעסק יש לבדוק כי אותו אדם המבקש להשכיר את הנכס, הוא הבעלים של הנכס או מורשה מטעם בעל הנכס.
חשוב לוודא כי בידי המשכיר ישנם כל האישורים להפעלת העסק בהתאם לאופי הפעילות של העסק העתידי ולרשום זאת בניסוח חוזה שכירות לעסק, זאת על מנת להימנע מעימותים מייותרים מול הרשויות.
בנוסף, בעת חתימה על חוזה שכירות לעסק, מומלץ להגדיר את התקופה בה יהיה העסק מושכר לשוכר ולהוסיף סעיפים המתייחסים למועדי יציאה מוקדמת מהחוזה שנחתם או הארכת החוזה לאחר תום תקופת השכירות שנקבעה.
במקרים בהם ישנו מחסן השייך לבעל הנכס, יוכל השוכר להשתמש במחסן אם זה רשום בתוך החוזה או שיוכלו לחתום על חוזה שכירות מחסן בנוסף לחוזה.

שירותי משרד עו”ד בתחום המקרקעין:

משרדנו מתמחה במתן שירותים משפטיים בתחום המקרקעין ואנו מלווים את לקוחותינו בתהליכי מכירה, רכישה או השכרה של נכסי נדל”ן.
אם אתם זקוקים לשירותי עו”ד אשר ינסח עבורכם חוזה שכירות לעסק, אנחנו הכתובת שלכם!
בעת ניסוח חוזה שכירות מול חברה, נדאג למיצוי כל זכויותיכם כך שתוכלו לשכור או להשכיר נכס בראש שקט.
כמו כן, תמצאו אצלנו שירותי ייעוץ וליווי מול הרשויות השונות, ניסוח חוזה שכירות מחסן, חוזה מכירת דירה ושירותים נוספים בתחום המקרקעין.
לפרטים נוספים אודות מגוון השירותים שאנו מציעים במשרדנו, התקשרו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

נשמח לעמוד לשירותכם!

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה בנושא מקרקעין ואנו נשיב בהקדם

דילוג לתוכן