ייעוץ בנושא מקרקעין

אתם בהחלט עושים נכון כאשר אתם מתעניינים בייעוץ בנושאי מקרקעין בהנחה שאתם כמובן נדרשים לכזה, אתם או מישהו מבני משפחתכם או מחברכם ואתם כאן בכדי לעזור. לא חסרים תחומים משפטיים מורכבים ומסובכים אבל תחום המקרקעין וכל מה שמסביבו, הוא אחד המורכבים ביותר כאשר מעורבים בו מאות היטלים, מיסים, תקנות, חוקים ותתי חוקים שונים ומשונים שיכולים להשפיע על קניית הנכס או על מכירתו באופן קריטי. 

כמו שאסור לצאת למלחמה ללא נשק, כך אסור להיכנס לעסקת מקרקעין ללא ליווי וייעוץ ממשרד עורכי דין המתמחה בסבך הזה. אחד כזה הוא יפת לוי ושות משרד עורכי דין ונוטורין. רשמו את השם הזה לפניכם. משרד שהתמחותו היחידה היא תחום המקרקעין ואינו מתפרס על כל תחומי המשפט. אם זה ייעוץ בנושאי מקרקעין, ייצוג ברכישת דירה מקבלן, ייעוץ במיסוי מקרקעין או ייצוג ברכישת נכס מסחרי, משרד יפת לוי ושות משרד ערכי דין ונוטורין יהיה שם עבורכם עם הליווי הכי צמוד והעצות הכי טובות שיכולות לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים או יותר או להכניס לכיסכם סכומים כאלו. 

ואני מספר לכם זאת מנסיון, אנחנו מכרנו בית לפני כ 4 שנים. לאחר המכירה שהסתיימה בהצלחה, קיבלנו הודעה מהרשות המקומית שיש לנו חוב גדול מאד של היטל ביוב על צינור שהונח באזור השכונה שלא שילמנו עליו. ואני מדבר על משהו מלפני 17 שנה לערך. ערבנו משרד עורכי דין ויצאנו מזה. שילמנו, אבל הרבה פחות ממה שביקשו כי כמובן שלא היינו מודעים לתשלום זה מלכתחילה. 

יפת לוי ושות משרד עורכי דין ונטוריון יהיה איתכם ויחזיק בידכם בכל שלבי התהליך. כנסו לאתר המשרד, בידקו והתרשמו. מייד תראו שהמשרד הנו מומחה בייעוץ בנושאי מקרקעין, בייעוץ במיסוי מקרקעין, שהוא המשרד הטוב ביותר עבוככם לייצוג ברכישת דירה מקבלן או מכל מוכר שהוא או בייצוג ברכישת נכס מסחרי שכאן כמובן, המורכבות היא גדולה הרבה יותר. 

לסיכום, אני מקווה שהעברתי לכם את המסר, הן מנסיוני האישי והן מתוך נסיון החיים. ייעוץ בנושא מקרקעין זה חובה. אם אתם לפני קנייה וא מכירת נכס, פנו ליפת לוי ושות משרד עורכי דין ונוטוריון והחלו את המסע להצלחה ולסיום חיובי של המהלך ביחד. בהצלחה.  

ייעוץ בנושא מקרקעין

נשמח לעמוד לשירותכם!

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה בנושא מקרקעין ואנו נשיב בהקדם

דילוג לתוכן