עורך דין מקרקעין

התחדשות עירונית

משרדנו הינו מן הוותיקים והמובילים בתחום המקרקעין וההתחדשות העירונית על כלל גווניה – תמ”א 38 (חיזוק ותוספות), תמ”א 38 (הריסה ובנייה), פינוי בינוי ועסקאות קומבינציה. תחום ההתחדשות העירונית תופס תאוצה במהלך עשר השנים האחרונות, על אף שיודע עליות ומורדות. 

עו”ד תומר יפת ועו”ד גלעד לוי ניהלו מזה מספר שנים את הפורום המוביל בתחום באתר “הפורומים המשפטיים” בהם ענו על מאות שאלות של גולשים, בעלי דירות ויזמים בתחום זה מדי יום. משרדנו מייצג הן יזמים / קבלנים והן בעלי דירות שהינם צד להסכם התחדשות עירונית.

ייצוג בענייני מקרקעין

בין ביתר, זוכה משרדנו גם ללוות פינוי של בית כנסת וותיק במסגרת פרויקט פינוי בינוי, בו משולבים אלמנטים הלכתיים רבים ועל כן המורכבות גדולה. במסגרת הייצוג, זוכים לקוחותינו לייצוג מקיף ומלא ובלתי אמצעי בכל שעות היממה. הייצוג הינו משלב מינוי נציגות לבניין המבקש להתקדם, איתור יזם / קבלן מתאים, ניהול מו”מ משפטי וליווי מלא מניסיוננו רב השנים גם בשאלות המסחריות העולות בשלבי המו”מ. במסגרת הייצוג, אנו פועלים להחתמת כלל בעלי הדירות תוך מתן דיווחים שוטפים ושקיפות מלאה על כל מהלך וכל צעד המתבצע במהלך קידום המו”מ.

בקרה על היזם במהלך כל הדרך לרבות עמידה בלוחות הזמנים, דיווח לרשויות המס, בדיקת כלל הבטחונות במסגרת העסקה וכן בדיקה מלאה והחתמה על מסמכי הליווי הבנקאי.

משרדנו פועל יחד עם נציגות הדיירים בכל שלב משלבי הייצוג עד לסיום הפרויקט בקבלת טופס 4 ורישום הבית המשותף החדש. אתם מוזמנים לקרוא מאמרים פרי עטנו באתר וכן בסרטונים השונים בנושא זה.

עסקאות מכר דירות 

משרדנו בעל ניסיון רב שנים ומטפל, מייצג ומלווה מוכרים ו/או קונים של דירות. רכישת ומכירת קרקעות, דירות יד שנייה ורכישת דירות מקבלן.

הייצוג כולל ומבטיח ליווי צמוד וטיפול משלב המשא ומתן, דרך דיווחים לרשויות המס, בדיקת העסקה והנכונות מול הוועדה המקומית לתכנון ובנייה, בדיקת בטחונות, בדיקת הנכס, ייצוג מול הבנקים וליווי בתהליך לקיחת המשכנתא ועד לסיום העסקה ברישום על שם הרוכשים על כל המשתמע מכך.

נשמח לעמוד לשירותכם!

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה בנושא מקרקעין ואנו נשיב בהקדם

דילוג לתוכן