עו”ד מסחרי

מהו עו”ד מסחרי? עורך דין מסחרי עוסק בחובות ובזכויות של עסקים, חברות ואנשים העוסקים במסחר, סחר, ניירות ערך ובתחום הקמה ופירוק של חברות, שותפויות ותאגידים. למעשה דיני מסחר נוגעים לנושאים רבים ומגוונים כגון:

  •  הסכמי מכר.
  • הסכמי השקעה.
  • הסכמי סחר.
  • הקמה ופירוק חברות בע”מ.
  • מיזוגים בין חברות ורכישות של חברות.
  • סימני מסחר, זכויות יוצרים ודיני אינטרנט.

ליווי משפטי בתחום דיני חוזים

חברות ועסקים המגיעים לחתימת חוזה, בין אם זה חוזה מכר ובין אם זה חוזה מסחרי אחר, זקוקים לליווי משפטי. משרד עורכי דין העוסק בתחום המשפט המסחרי, יידע לכוון את 2 הצדדים או צד אחד, לעריכת חוזה המשרת את האינטרסים העסקיים והכלכליים של כל עסק. הידע והניסיון בדין המסחרי הוא חיוני לשמירה על זכויות החותמים על החוזה כאשר לכל סעיף בחוזה יש  משמעות היכולה להיטיב או לפגוע בכל צד בחוזה. כאשר יש מאבק מסחרי בין חברות או בתי עסק, גם כאן משרדי עורכי דין לדין המסחרי נכנס לפעולה לייצוג משפטי בכדי להביא לסיום הסכסוך. 

ייצוג משפטי בעסקאות קומבינציה

עסקאות קומבינציה הן עסקאות בהן בעלי הקרקע (חברות, עסקים, אנשים פרטיים) מוכרים ליזמי בנייה שטח המאושר לבנייה ובתמורה בעלי הקרקע מקבלים חלק מהדירות אשר יוקמו על אותה קרקע. עסקאות הקומבינציה הפכו להיות נפוצות ברחבי ישראל והביאו יזמים חדשים להיכנס לתחום הבנייה. הסכמי הקומבינציה הם מורכבים ונוגעים בנושאים רבים כגון היתרי בנייה, זכויות על הקרקע והעברת הזכויות על הדירות עם תום הבנייה. זהו אחד ההסכמים המורכבים ביותר בתחום הנדל”ן כאשר 2 הצדדים בהסכם מעין זה לוקחים סיכונים כלכליים לא קטנים. 

משרד עו”ד מסחרי יפת לוי

בכדי לקבל את הליווי המשפטי המקצועי ביותר בתחום הדין המסחרי, מומלץ לפנות למשרד עורכי דין מומחה בתחום, עם ניסיון מוכח בכל הנושאים הרלוונטיים אליכם. משרד עורכי דין יפת לוי כולל עורכי דין מומחים בדין המסחרי עם ניסיון של שנים רבות בייצוג משפטי בעסקאות קומבינציה, ליווי משפטי ליזמים וניסוח ועריכת חוזים מסחריים מורכבים. 

צוות עורכי הדין של משרד עורכי דין יפת לוי, מזמין אתכם לתאם פגישה עם עורך דין לדין המסחרי של המשרד ולקבל מענה אמין ומקצועי לכל נושא בתחום הדין המסחרי.

מידע נוסף

נשמח לעמוד לשירותכם!

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה בנושא מקרקעין ואנו נשיב בהקדם

דילוג לתוכן