עורך דין לענייני מקרקעין

 עומדים לקראת חתימה על חוזה נדל”ן?

בכל עסקת נדל”ן חשוב שיהיה לכם עורך דין מקצועי ומומחה לתחום המקרקעין על מנת ללוות אתכם בתהליך המשא ומתן עד לסגירת העסקה, בין אם זו עסקת מכירה או קנייה. אנחנו במשרד עורכי דין יפת לוי ושות’ מביאים איתנו שיטות חדישות ומתקדמות לסגירת עסקת נדל”ן ומציעים לכם את השירות שלנו שיסייע לכם לקדם את העסקה. צוות עורכי הדין שלנו ילווה אתכם לאורך כל תהליך העסקה עד לחתימת החוזה.

איך בודקים חוזה לקניית דירה בבניין משותף?

בדיקת החוזה לפני קניית הנכס היא חשובה ביותר וניתן להעביר את התפקיד הזה לעו”ד דיני חוזים מקרקעין המכיר את התחום לעומקו. אנחנו במשרד עורכי דין יפת לוי ושות’ יכולים לספק לכם עו”ד דיני חוזים מקרקעין עם ניסיון רב וידע חשוב לתהליך הנדרש. הבדיקה מתבצעת על גבי החוזה במקביל לבדיקה ברישום המקרקעין לוודא כי החוזה מתאים לרישום הבעלות על הנכס בפועל.

עריכת חוזה קנייה / מכירה 

האינטרסים הכלכליים שלכם הם החשובים ביותר בכל עסקת נדל”ן ואליהם יש צורך לשאוף בניסוח ובעריכת החוזה. עו”ד חוזים מקרקעין של משרד עורכי דין יפת לוי ושות’ יסייע לכם בניסוח החוזה ובעריכה שלו על מנת למקסם את הזכויות שלכם ואת האינטרסים הכלכליים שלכם בעסקה. אנחנו במשרד עורכי דין יפת לוי ושות’ נעניק לכם שירות מקצועי של עו”ד חוזים מקרקעין אשר ישרת את הדרישות שלכם לאורך כל תהליך העסקה.

קביעת פגישה עם עורך דין מקצועי בתחום המקרקעין

מעוניינים לקבוע פגישה עם עורך דין חוזים מקרקעין? רוצים לדעת יותר על האופציות שלכם מבחינת משא ומתן? זה הזמן ליצור איתנו קשר ולתאם פגישה במשרדים שלנו בבניין בסר בבני ברק. עורך דין חוזים מקרקעין הוא הטוב ביותר שתוכלו למצוא והוא ייסע לכם להגיע לעסקת הנדל”ן הטובה ביותר לאינטרסים שלכם.

מה העלות של שירות עורך דין בתחום המקרקעין?

עלות של עורך דין מקרקעין רכישת דירה תלויה במספר פרמטרים כגון השלב בו אתם נמצאים בעסקה ומספר הגורמים הקשורים לעסקה שלכם. עורך דין מקרקעין רכישת דירה של המשרד שלנו מוצע לכם במחיר המשתלם ביותר ובאופן הוגן ושקוף.

עורך דין לענייני מקרקעין של משרד יפת לוי

אנחנו במשרד עורכי דין יפת לוי ושות’ מציעים לכם שירות מעולה של  עורך דין לענייני מקרקעין המביא איתו ניסיון רב בליווי מאות לקוחות מאיזורים שונים בארץ. הצוות שלנו יסייע לכם לעבור את העסקה בשלום כאשר כל הזכויות שלכם שמורות ורשומות בחוזה. 

נשמח לעמוד לשירותכם!

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה בנושא מקרקעין ואנו נשיב בהקדם

דילוג לתוכן