פרופיל

צוות המשרד

משרד בוטיק משפחתי המתמחה בתחום המקרקעין והתחום האזרחי-מסחרי המנוהל ע”י עו”ד תומר יפת ועו”ד גלעד לוי.

משרדנו זכה וזוכה ללוות מאות לקוחות, חברות ובעלי דירות בפרויקטים שונים ברחבי הארץ וכן מייצג יזמים ו/או קבלנים בתחום זה.

משרדנו חרט על דגלו למיום שהוקם יחס אישי, שקיפות ונגישות מלאה אישית לכלל לקוחותינו שכן ברור לנו שהאדם עצמו עומד מעל ולפני הכל.

אנו לא מטפלים בתיקים או נכסים, אנו מטפלים בבני אדם, שבבעלותם תיקים או נכסים.

עו"ד גלעד לוי

עו"ד גלעד (גילי) לוי

יליד ישראל (1981), עורך דין ומשפטן בעל תואר במשפטים (L.L.B) וחבר לשכת עורכי הדין משנת 2010.

עו"ד גלעד לוי נשוי ואב לחמישה. מתמחה מזה שנים בתחום המקרקעין על כלל היבטיו, מתחום ההתחדשות העירונית בייצוג בעלי דירות או יזמים ועד למכירה ורכישה של נכסים, דירות, מגרשים, ליווי רוכשי קרקעות לבנייה פרטית, חוקי תכנון ובנייה וכיו"ב. מעניק ליווי וייעוץ שוטף לאורך כל העסקה, מתהליך המו"מ, דרך הדיווחים השונים לרשויות המס, ליווי מול הבנקים בלקיחת משכנתאות ועד להשלמת הרישום של העסקה על שם הרוכשים.

כמו כן, עו"ד גלעד לוי מתמחה בייצוג וליווי לחברות, משלב הקמת החברה, הסכם שותפים/מייסדים ומתן ייעוץ וליווי מול רשם החברות. 

מאמרים מגוונים בנושא מאת עו"ד גילי לוי ניתן למצוא באתר.

עו"ד גלעד (גילי) לוי, הינו יועץ משפטי בהתנדבות של מספר עמותות, בהן הינו היועץ המשפטי וחבר הוועד המנהל של עמותת "כנפי רוח" – עמותה לילדים בעלי צרכים מיוחדים.
עו"ד תומר יפת

עו"ד תומר יפת

יליד ישראל ( 1973 ), עורך דין, נוטריון, מגשר ומשפטן בעל תואר במשפטים (L.L.B) וחבר לשכת עורכי הדין משנת 2000.

נשוי ואב לארבעה. מתמחה מזה שנים בתחום המקרקעין על כלל היבטיו, מתחום ההתחדשות העירונית בייצוג בעלי דירות או יזמים ועד למכירה ורכישה של נכסים, דירות, מגרשים וכיו"ב.

כמו כן, מתמחה בייצוג חברות ופרטיים בייצוג בבתי המשפט בניהול תיקים מורכבים בכל הערכאות בכל התחום האזרחי - מסחרי.

במסגרת זו, לאחר לימוד התיק, מגובשת אסטרטגיה לניהול התיק תוך ביצוע התאמות תוך כדי התהליך עד לסיום מיטבי שמתכתב עם צרכי הלקוח.

עו"ד תומר יפת, הינו יועץ משפטי בהתנדבות של עמותת "חסדי עירית" - עמותה המספקת מזון למאות משפחות באזור אשדוד והשפלה.ניתן לפנות אלינו בכל שאלה בנושא מקרקעין ואנו נשיב בהקדם

דילוג לתוכן