רישום מקרקעין

מה החשיבות של רישום מקרקעין בסגירה של עסקת נדל”ן?

רישום הזכויות שלכם במסגרת עסקת נדל”ן היא בעלת חשיבות עצומה לקראת קבלת בעלות מלאה שלכם על הנכס. רישום הנכס על שמכם מתבצע מול לשכת רישום המקרקעין בישראל בתהליך בירוקרטי לא קל הדורש איסוף מסמכים מכמה גורמים ובדיקת הבעלות על הנכס. אנחנו במשרד עורכי דין יפת לוי ושות’ מלווים את הלקוחות שלנו בתהליך רישום הנכס בלשכת רישום המקרקעין ומסייעים בתהליך בדיקת הבעלות על הנכס לוודא את כדאיות העסקה שלכם.

ליווי משפטי של עורך דין מומחה לתחום הנדל”ן

על מנת שיהיו לכם את כל הידע הנדרש לרישום זכויות במקרקעין ותמנעו מטעויות לא רצויות, אנחנו במשרד עורכי דין יפת לוי ושות’ מציעים לכם לבצע רישום זכויות במקרקעין בליווי של עורך דין מטעם המשרד שלנו. עורכי הדין שלנו מביאים איתם ניסיון של קרוב ל-20 שנה בתחום עם ניהול מאות חוזים לקנייה או מכירה של נכס נדל”ן. בעזרת הידע והניסיון שלנו תוכלו לעבור את התהליך כשידכם על העליונה.

אילו שירותים נוספים הקשורים לחוזה נדל”ן ניתן לקבל?

מלבד רישום הקרקע בטאבו, אנחנו במשרד עורכי דין יפת לוי ושות’ מספקים שירותי ניסוח לחוזה מקרקעין הכולל בדיקה של כל סעיפי החוזה. ניסוח ועריכת חוזה מקרקעין מקצועיים תמקסם את האינטרסים הכלכליים והזכויות שלכם בעסקה. חוזה קניה או מכירה נדרש לבדיקה מעמיקה בעיקר מכיוון שמדובר ברוב המקרים בסכומי כסף גדולים. צוות עורכי הדין שלנו ישמור על האינטרסים שלכם בחוזה קניה על מנת להביא למיצוי הפוטנציאל של עסקת הנדל”ן שמצאתם.

הכנת כתב תביעה כנגד מוכר או קונה בעסקה

במידה וכבר חתמתם על חוזה מכר והצד השני פגע בזכויות שלכם בתור קונים או מוכרים, אנחנו במשרד עורכי דין יפת לוי ושות’ יכולים לסייע לכם בכל הנושא של תביעות מקרקעין. הצוות שלנו נחשב למוביל כיום בתחום ניסוח ועריכה של תביעות מקרקעין והוא מייצג מאות לקוחות בבתי המשפט בכל שנה בדיונים הקשורים לעסקאות מכר וקנייה של נדל”ן.

סיוע ברישום מקרקעין ממשרד עו”ד יפת לוי ושות’

רוצים להצטרף למאות הלקוחות שלנו שכבר נעזרו בשירותים שלנו לרישום מקרקעין? מעוניינים בסיוע משפטי להגשת תביעה בנושא מקרקעין? זה הזמן לפנות אלינו דרך האתר ולתאם פגישה ביום ובשעה הנוחים לכם ביותר.

נשמח לעמוד לשירותכם!

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה בנושא מקרקעין ואנו נשיב בהקדם

דילוג לתוכן