תביעות מקרקעין

אין כל ספק כי הנושא של תביעות מקרקעין הינו מורכב ורחב במיוחד. למעשה, ניתן לראות כי תביעות מקרקעין דורשות ניסיון ספציפי וידע רחב מצידו של עורך הדין. בהתאם לכך, מומלץ לערוך סקר שוק רחב, ולבחור אך ורק בעורך דין בעל מוניטין, ניסיון, אשר מתמחה בתחום של תביעות מקרקעין. יפת לוי ושות משרד עורכי דין ונוטריון הינו משרד בוטיק משפחתי אשר מתמחה בתחום המקרקעין והתחום האזרחי-מסחרי המנוהל ע”י עו”ד תומר יפת ועו”ד גלעד (גילי) לוי. המשרד זכה וזוכה ללוות מאות לקוחות, חברות ובעלי דירות בפרויקטים שונים ברחבי הארץ וכן מייצג יזמים ו/או קבלנים בתחום זה. משרדנו חרט על דגלו למיום שהוקם יחס אישי, שקיפות ונגישות מלאה אישית לכלל לקוחותינו שכן ברור לנו שהאדם עצמו עומד מעל ולפני הכל. כיום, המשרד גאה להיות מוביל בתחומו, ולהעניק לכל לקוח ייעוץ וליווי אישי לאורך כל הדרך, ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, ללא פשרות. כמו כן, המשרד מתמחה בנושאים רבים כגון תביעות מקרקעין, תביעת פינוי, פינוי מושכר, ומעניק מענה למי שמחפש עו”ד פינוי בינוי. 

עו”ד פינוי בינוי

המטרה המרכזית של עו”ד פינוי בינוי היא להעניק ייצוג משפטי ללקוח, לאורך כל הדרך. ניתן לראות כי יותר ויותר בוחרים להעזר בשירתיו של עורך דין מקצועי, ובצדק. עזרה מקצועית בהחלט מקצרת תהליכים, ומעניקה יתרונות רבים. 

ייעוץ בנושא מקרקעין

נשמח לעמוד לשירותכם!

תביעת פינוי

תביעת פינוי רלוונטיות כאשר מתעוררת סיטואציה בה הדייר מפר את החוזה. הפרה זו יכולה לבוא לידי ביטוי על ידי עבירה על אחד החוקים אשר נקבעו בראש בחוזה השכירות. גם במקרה זה, ייעוץ וליווי משפטי של עורך דין יכולים בהחלט לעזור לכם להגיע לתוצאה המיטבית. 

פינוי מושכר

יפת לוי ושות משרד עורכי דין ונוטריון הינו משרד בוטיק משפחתי אשר מתמחה בתחום המקרקעין והתחום האזרחי-מסחרי המנוהל ע”י עו”ד תומר יפת ועו”ד גלעד (גילי) לוי. המשרד זכה וזוכה ללוות מאות לקוחות, חברות ובעלי דירות בפרויקטים שונים ברחבי הארץ וכן מייצג יזמים ו/או קבלנים בתחום זה. משרדנו חרט על דגלו למיום שהוקם יחס אישי, שקיפות ונגישות מלאה אישית לכלל לקוחותינו שכן ברור לנו שהאדם עצמו עומד מעל ולפני הכל. כיום, המשרד גאה להיות מוביל בתחומו, ולהעניק לכל לקוח ייעוץ וליווי אישי לאורך כל הדרך, ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, ללא פשרות. כמו כן, המשרד מתמחה בנושא של פינוי מושכר.

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה בנושא מקרקעין ואנו נשיב בהקדם

דילוג לתוכן