תמ”א 38/2 – פינוי בינוי

פרוייקט פינוי בינוי 

הצלחה בפרוייקט תמ”א 38/2 לפינוי בינוי אינה נמדדת רק בנראות של הדירות והשכונה החדשה בסוף הפרוייקט, אלא גם בשביעות הרצון של הדיירים הגרים במתחם הבניינים. בעלי  דירות ישנות בבניינים המיועדים לפינוי בינוי, עוברים תהליכים בירוקרטיים ואף תהליכים נפשיים לא פשוטים, כאשר חלק מהדורות הותיקים יותר נלחמים על הדרישות שלהם לפרוייקט, שלא יזכו לראות בחייהם. אם כן, כאשר מתחילים שלבי ההתנהלות הראשונים של הדיירים עם היזם של הפרוייקט, נדרש ליווי משפטי מקצועי על מנת לשמור על הזכויות של הדיירים לכל אורך התהליך הבירוקרטי  הארוך עד לרגע אכלוס הדירות החדשות. 

ייצוג דיירים מול היזם

משרד עורכי דין מקצועי ילווה את הדיירים במתחם המיועד לפינוי בינוי באמצעות וועד שייקבע על-ידי הדיירים. ועד הדיירים יעבוד בצמוד למשרד עורכי הדין על מנת לנהל את המשא ומתן מול היזם. עורך דין דין מנוסה בתחום פינוי ובינוי יידע להתנהל מול הדיירים במתחם, כאשר ידוע לו כי חלק גדול מהם הם דיירים מבוגרים אשר ההבנה שלהם לגבי חוזים ולגבי פרוייקט מסוג זה היא קטנה מאוד. ליווי וייעוץ משפטי של עורך דין ייתן לדיירים רוגע ושקט כאשר הם יודעים שיש נציג משלהם עם ידע משפטי, אשר מייצג אותם מול גוף גדול שמטרתו העיקרית היא לשמור על האינטרסים הכלכליים שלו. 

ליווי משפטי ובדיקת חוזה 

אם אתם זקוקים לליווי משפטי בהתנהלות מול היזם בפרוייקט, מומלץ לכם לפנות למשרד עורכי דין יפת לוי הנחשב לאחד ממשרדי עורכי הדין המובילים כיום בייצוג דיירים מול יזמים בפרוייקטים של פינוי בינוי להתחדשות עירונית. 

משרד עורכי דין יפת לוי לתמ”א 38/2 

לתיאום פגישה עם עורך דין מקצועי של משרד עורכי דין יפת לוי, כנסו לדף “צור קשר” באתר ומלאו את הפרטים האישיים שלכם בטופס הרישום. הצוות המקצועי של משרד עורכי דין יפת לוי יחזור אליכם בהקדם לקביעת מועד הפגישה ביום ובשעה המתאימים לכם ביותר. אם אתם מחפשים ליווי משפטי מקצועי לאורך כל תהליך הפרוייקט. משרד עורכי דין יפת לוי יעשה זאת עבורכם באופן המקצועי ביותר!

מידע נוסף

נשמח לעמוד לשירותכם!

פינוי בינוי

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה בנושא מקרקעין ואנו נשיב בהקדם

דילוג לתוכן